Helix Jump

2.1

4.2

13

Bu zor dikey labirentte yeteneklerinizi test edin

2.9M

Bu uygulamayı oyla

Helix Jump, dikey bir labirent içerisinde oluşturulmuş sarmal ağlar içinde bir topun nasıl zıpladığını kontrol ettiğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Eğer becerilerinizi gerçekten teste tabi tutmak istiyorsanız, dakikalar içinde bu oyunda yer alan ilk seviyelerin akıllara durgunluk veren bulmalarında karmaşıklık açısından buz dağının sadece görünen ucu olduğunu göreceksiniz.

Basit bir oyun sunulur. Ve, başladıktan sonra top, başka bir yöne yönlendirene kadar otomatik olarak aynı yerde tekrar tekrar zıplamaya devam eder. Sola veya sağa sürmek için ekranınıza dokunun ve bir taraftan diğerine kaydırın. Helix Jump'ta her bir seviyeye geçtiğinizde; Yolunuz boyunca ortaya çıkan daha fazla engel bulunur. Örneğin, bir kırmızı zemin parçası göründüğünde, üzerinde zıplamaktan kaçınmanız gerekir - ya da anında oyun sona erer. Bununla birlikte, patlayan parçalarla ve tepki vermek için neredeyse yeterli zamanınız olmadan bir önceki seviyeye geri gitmenize sebep olacak diğerleriyle de karşılaşırsınız.

Yoğun zıplamalar yaptığınız seviyeler git gide yeteneklerinizi artırır. Ama bu, meydan okumanın orada bittiği anlamına gelmez. Her bir seviyeyi tamamlamayı başarsanız bile, daha hızlı bitirerek veya ilerlerken labirentin herhangi bir tarafına dokunmadan bunu yapmak için daha da zor bir görev üstlenerek ekstra puan kazanmanız gerekir. Her şeye rağmen, ana ve en öncelikli hedefiniz her aşamayı olabildiğince hızlı bitirmektir. Ne kadar hızlı gidebilirsiniz?
X